Strona główna » Szycie na miare

Szycie na miare

Każda pani obdarzona dużym biustem wie co to pójście na kompromis z rozmiarem. Jej udręka to ciągle uwierające fiszbiny, czy też za mała miseczka, spod której wypływa połowa naszego biustu. Biustonosze miękkie dla dużych piersi, często mają duży obwód , za to za małe miseczki. Największą udrękę mają kobiety szczupłe z dużym biustem. Dlaczego spytacie?

Dziewczyna szczupła, mająca pod biustem zaledwie 80 cm, nosząca miseczkę DD ma ogromny problem. Biustonosze półusztywniane obecne na naszym rynku, o takim mało spotykanym rozmiarze należą do rzadkości. Jeżeli już na taki natrafimy, to przeważnie jest tak ,ze bierzemy co jest. Nie patrzymy wtedy na kolor czy inne widzi mi się, gdyż wyboru nie mamy. Czy zatem dziewczyny takie muszą być nijakie? Wiele takich kobiet decyduje się wtedy na biustonosze usztywniane oraz gorsety szyte na miarę. Wydają wtedy majątek na to, by wyglądać pięknie i seksownie. Pracownie gorseciarskie uszyją bieliznę według indywidualnych potrzeb. Panie zajmujące się szyciem bielizny na miarę, potrafią doradzić w kwestii ramiączek, miseczek czy nawet materiału. Niestety taka obsługa indywidualna sporo kosztuje. Niejednokrotnie jest tak, ze za jeden komplet bielizny uszytej na miarę zapłacimy tyle , ile byśmy wydały za trzy komplety kupione w sklepie. Niestety szycie na miarę kosztuje, gdyż produkcja nie jest seryjna i taśmowa. Jest to indywidualne szycie. Decydując się już na takie rozwiązanie, warto pomyśleć o tym , by zamówić bieliznę z jak najlepszej tkaniny.

Warto zadbać o to , by była wytrzymała i posłużyła nam na dłużej. Skoro inwestujemy w swoją odmienność, starajmy się o to , by nie zamawiać tandetnej bielizny. Usługa indywidualna u pani gorseciarki sporo kosztuje, więc nie decydujmy się na tani materiał. Unikniemy w ten sposób szybkiego powrotu po nowy komplet. Istotną sprawą w tej kwestii jest wybór koloru. Wiadomą sprawą jest, ze biała bielizna szybko się brudzi i pozostaje szara. Panie decydujące się na szycie bielizny, powinny wybierać raczej kolorową, która dłużej pozostanie estetyczna. Ta biała, mimo iż wiele nas kosztowała, w krótkim czasie będzie i tak do wymiany.

    Sprawdź strony www naszych partnerów:

W przypadku bielizny możemy mówić o bardzo wielu funkcjach, jakie może one pełnić. Z pewnością trzeba wskazać, że bielizna jest tym, co ma głównie znaczenie praktyczne.

Oprócz bielizny wykonanej z tradycyjnych materiałów można także zaopatrzyć się w taką, która będzie na przykład wykonana ze skóry.

Każda kobieta, która stawia więc przede wszystkim na elegancję oraz delikatną zmysłowość powinna w swojej bieliźnie nocnej mieć chociaż jeden komplecik z satyny, nie ważne czy będą to szorty i koszulka czy tez halka.